ISO 27001

W DNIU 8 STYCZNIA 2018
LOYALTY POINT SP. Z O.O. OTRZYMAŁA CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY SPEŁNIANIE WYMAGAŃ OKREŚLONYCH W MIĘDZYNARODOWEJ NORMIE ISO 27001 (SYSTEM ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI) W ZAKRESIE:

– realizacja programów lojalnościowych, motywacyjnych oraz promocji konsumenckich,
– realizacja projektów analitycznych i projektów masowej komunikacji.

System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnie z ISO 27001 stanowi zbiór wymagań umożliwiający ustanawianie, wdrożenie, monitorowanie, przegląd, utrzymanie i doskonalenie polityki bezpieczeństwa w naszej firmie.

Norma ISO 27001 pomaga ustalić zagrożenia towarzyszące technologiom informatycznym, natomiast wdrożenie odpowiednich procedur bezpieczeństwa pomaga w optymalizacji funkcjonowania tych systemów – począwszy od ich wdrożenia po utrzymanie.

Certyfikat ISO 27001 jest potwierdzeniem faktu, że bezpieczeństwo przekazanych informacji jest naszym priorytetem w codziennej pracy.

W przypadku chęci zapoznania się ze szczegółami certyfikacji ISO 27001 odsyłamy na stronę podmiotu certyfikującego: http://www.ll-c.pl/

Program lojalnościowy – wszystko, co musisz wiedzieć

Program lojalnościowy to jedna z najpopularniejszych i najbardziej skutecznych metod wsparcia sprzedaży. Jest to długotrwałe i zaplanowane działanie marketingowe, mające na celu zbudowanie i wzmocnienie relacji z klientami poprzez nagradzanie ich za zakupy. Dowiedz się, jak efektywnie rozwijać lojalność klientów
Przejdź do artykułu
LOYALTY POINT realizuje projekt przy wsparciu Funduszy Europejskich. Dowiedz się więcej